KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15989175
nr 1598 9175
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 18/99. Bildmått: 63x49 cm, yttermått inklusive ram: 80x65 cm
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
Utrop:
600 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:01:09